Skip links

اینستاگرام مارکتینگ

We provide digital experience services to startups and small businesses.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

خدمات بازاریابی در اینستاگرام شامل برنامه ریزی برای معرفی هر چه بهتر برند در فضای اینستاگرام است. ایجاد رویکردی متفاوت در تولید محتوا، شکل حضور، ایجاد حس اعتماد، افزایش تعامل و هر آنچیزی که یک برند در فضای اینستاگرام به آن نیاز دارد. با اینستاگرام مارکتینگ هویت، شخصیت، پیام و محتوای تبلیغاتی برند خود را به بهترین شکل به گوش مخاطبان خود برسانید.

پکیج اینستاگرام مارکتینگ ما این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بازدید پیج کسب و کار خودتان را 30 درصد افزایش بدهید .

همچنین شما می توانید در پکیج اینستاگرام مارکتینگ ما از امکانات زیر بهره مند شوید :

 • منشن مارکتینگ (پیدا کردن کاربران جامعه هدف شما و منشن کردن در زیر پست مربوط به آنها)
 • اکسپلور رفتن پست ها 
 • دایرکت مارکتینگ  (ارسال پیام دعوت کردن پیج به کاربران هدف شما )
 • تقویم محتوایی

اینستاگرام مارکتینگ

طراحی تمپلیت اختصاصی
هشتگ گذاری حساب شده
تولید محتوای خلاقانه
افزایش بازدید ارگانیک پیج
تبلیغات پربازده اینستاگرامی
امنیت پیج اینستاگرامی
ویدیو مارکتینگ
برقراری تعامل با جامعه هدف

 بصورت کلی ما توانایی تولید انواع محتواهای اینستاگرامی را داریم که در  زیر به تعدادی از آنها اشاره کرده ایم :

 • پست های ورقه ای شکیل و خاص
 • ویدیو های پادکستی
 • تدوین انواع کلیپ بر اساس خدمت شما ( مثلا اگر شغل شما کلینیک زیبایی هست کلیپ تدوینی میتواند نمونه کار شما از مراجعه کنندگان باشد . )
 • تدوین استوری موشن ( محتوایی و تبلیغاتی )
 • موشن گرافیک 
 • تهیه تیزر تبلیغاتی 
 • و.....

 

این خدمات بصورت کلی نامبرده شده و براساس نیاز پیج شما طراحی می شود.

مجموعه ایران وب با استفاده از ابزارهای آنلاینی که در اختیار دارد پست شما را در زمان مناسب با هشتگ های مناسب قرار میدهد که این باعث قرار گرفتن پست های شما در تاپ هشتگ ها یا اکسپلوره شدن پست های شما میشود .

با این کار ، کسب و کار شما به افرادی که بیشتر به جامعه هدف شما نزدیک میباشد از طریق الگوریتم اینستاگرام نمایش داده شده و احتمال دیده شدن شما بالا میرود .

ما بعد از عقد قرارداد یک آنالیز کلی از پیج شما با ابزار آنلاینی که داریم انجام میدهیم و بر اساس آنالیز تقویم محتوایی شما را مینویسیم 

در حالت کلی برای تمامی پیج ها روزانه 2 پست و بالای 5 استوری در زمان های مناسب گذاشته میشود .

بله در صورتی که ایران وب نتواند تعهدات خودش را در برابر کارفرما انجام دهد 105{98feb841bebca7b7a74cb6bd23921694b1d6811f43fdf6819873eadfa861c92b} از مبلغ ذکر شده در قرارداد را به کارفرما پرداخت می نماید .

فاکتورهای زیادی مطرح هستند اما به طور کلی خدمات اینستاگرام شامل سه بخش: الف) بازاریابی ب) تولید محتوا د) تبلیغات اینستاگرام می شود. در تمامی این خدمات یک فاکتور مهم وجود دارد و آن میزان نمایش یا View است. این فاکتور را می توانید در insights پروفایل و همچنین impression هر پست می توانید ملاحظه کنید. پس بر خلاف چیزی که فکر می کنید فالوور و لایک و کامنت در اولویت های بعدی قرار دارند و مهمترین بخش میزان بازدید از پروفایل و پست شماست.

 

اصولی کارت رو ببر جلو!

برای رشد کسب وکار اینترنتی اول به یه مشاور راستگو نیازداری که بهت جای جو دادن برنامه بده ، میتونی از ما ۱۰ دقیقه مشاوره رایگان بگیری . تماس بگیرید.

نمونه کارهای ایران وب

iaweb.ir/portfilio

تماس با ایران وب

۵ ۶۶ ۶۷ ۸۸۸ - ۰۲۱