هفت تیر خیابان بهارمستیان بن بست اول پلاک ۴ واحد ۳
۰۲۱۸۸۸۶۷۶۶۵
La Défense, Paris
+0648488740

مشاوره اینستاگرام (فعالیت در اینستاگرام با مشاور حرفه ای)

فعالیت حرفه ای در اینستاگرام

مشاوره اینستاگرام یکی از خدماتیست که سئوسل به کلیه کسب و کارهایی که در ابتدای راه هستند یا قصد ارتقای پیج اینستاگرام خود را دارند ارائه می نماید. به کمک مشاور اینستاگرام خواهید توانست یک نقشه راه مشخص و معین برای خود ترسیم کرده و مطابق با این نقشه، فعالیت خود را در پیش گیرید و بتوانید پیجی فعال و پویا داشته باشید.

مشاوره پایه و امنیت اینستاگرام

با مشاوره های پایه اینستاگرام، مواردی را بررسی و رفع نقص خواهیم کرد که بسیار دارای اهمیت هستند. مواردی همچون سطح امنیت پیج و بسیاری از موارد دیگر که ممکن است از دید شما پنهان مانده باشد.
مشاوره اینستاگرام:

مشاوره طراحی اینستاگرام

همیشه اولین چیزی که از پیج شما مشاهده می شود، ظاهر پیج شماست. اگر قصد داشته باشید پیج زیبایی برای خود طراحی کنید، لازم است تکنیک های آن را بدانید. ما با مشاوره طراحی اینستاگرام، نواقص احتمالی پیج شما را یافته و جهت رفع آن به شما اعلام می کنیم.
مشاوره اینستاگرام:

مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش های فعالیت است. اگر نتوانید تولید محتوای خوبی داشته باشید و محتوای کاربرپسند ارائه دهید، نمی توانید انتظار جذب کاربر یا حتی فروش محصول و خدمات خود را داشته باشید. به همین خاطر مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد که بتوانید نواقص تولید محتوای پیج خود را یافته و آنها را برطرف کنید.
مشاوره اینستاگرام:

مشاوره فعالیت تعاملی خارج از اینسستاگرام

فعالیت در اینستاگرام تنها به مباحث داخلی پیج مربوط نمی شود. بلکه شما باید برنامه ای نیز در جهت انجام یک سری از فعالیت های برنامه ریزی شده و هدفمند در خارج از پیج خود داشته باشید که این فعالیت ها در طی دوره پشتیبانی به شما آموزش داده خواهد شد.
مشاوره اینستاگرام:

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

اگر به این فکر کرده اید که صرفاً با تولید محتوا می توانید به جذب مخاطب بپردازید سخت در اشتباهید.
مشاوره اینستاگرام:
تولید محتوا برای جذب مخاطب لازم و ضروری است اما کافی نیست. برای اینکه بتوانید خود را معرفی کنید نیاز به تبلیغات در منابع صحیحی دارید. تیم سئوسل با مشاوره اینستاگرام در زمینه تبلیغات، راهکارهای لازم را به شما منتقل خواهند کرد تا بتوانید هرچه سریع تر تبلیغات صحیحی را برای پیج خود آغاز نمائید.

مشاوره بازاریابی و جذب مشتری در اینستاگرام

هر کسب و کاری با هدف اصلی جذب مشتری در اینستاگرام فعالیت می کند. بنابراین دانستن روش های جذب مشتری و نحوه بازاریابی می تواند کمک شایانی به پیشرفت کسب و کارها کند. خصوصاً نکات کوچکی که ممکن است از نگاه شما مخفی مانده باشند.
مشاوره اینستاگرام:

مشاوره برگزاری لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام ابزار خوبی برای تبلیغات و معرفی محصول است. اما باید روش های اجرای یک لایو هدفمند را بدانید. با دانستن تکنیک های برگزاری لایو هدفمند اینستاگرام، می توانید شانس فروش محصول خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.
مشاوره اینستاگرام:

تعرفه و هزینه مشاوره اینستاگرام

هزینه مشاوره اینستاگرام به پکیج انتخابی شما بستگی دارد. ما در حال حاضر سه پکیج ارائه مشاوره اینستاگرام در نظر گرفته ایم که می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از این پکیج ها را انتخاب نمائید. پس از ثبت درخواست پشتیبانی، پیج اینستاگرام شما بررسی و تحلیل شده و نتیجه تحلیل و بررسی ها و توضیحات لازم در قالب پشتیبانی اولیه در فرمت فایل صوتی برای شما از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال خواهد شد. پس از دریافت پشتیبانی اولیه، در ۶ روز آتی، در صورت نیاز به مشاوره می توانید طبق جدول زیر، از خدمات پشتیبانی بهره مند گردید و کلیه سوالات و ابهامات شما بررسی و نتیجه در قالب فایل صوتی برای شما ارسال خواهد شد. این روند تا پایان دوره پشتیبانی ادامه می یابد.
چنانچه قصد دارید مدیریت کامل پیج اینستاگرام خود را به تیم سئوسل بسپارید و یک ادمین غیرحضوری استخدام کنید، کافیست به صفحه مدیریت پیج اینستاگرام مراجعه نمائید.

منظور از مشاوره اولیه چیست؟

پس از درخواست مشاوره اینستاگرام از جانب شما، با توجه به توضیحاتی که در فرم سفارش ذکر نموده اید، پیج و حوزه کاری شما بررسی شده و از طریق واتساپ یا تلگرام با شما ارتباط برقرار خواهد شد و مشاوره اولیه و جامع ارائه می گردد.

منظور از مشاوره روزانه چیست؟

با توجه به پکیجی که انتخاب کرده اید، در طی دوره مشاوره، می توانید روزانه حداکثر به میزان زمانی که در پکیج ذکر شده است از دریافت مشاوره مجدد یا پشتیبانی و طرح سوال و رفع اشکال روزانه و مواردی از این دست بهره مند گردید.

دوره مشاوره اینستاگرام از چه زمانی محاسبه می شود؟

دوره مشاوره از زمان ارسال مشاوره اولیه آغاز شده و به مدتی که در پکیج ذکر شده ادامه خواهد داشت.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *