هفت تیر خیابان بهارمستیان بن بست اول پلاک ۴ واحد ۳
۰۲۱۸۸۸۶۷۶۶۵
La Défense, Paris
+0648488740

چگونه محصولات خود را در اینترنت بفروشیم؟ | نوین مارکتینگ

چگونه محصولات خود را در اینترنت بفروشیم؟ | نوین مارکتینگ
فروش در اینستاگرام با نوین مارکت : بهترین راههای تبلیغات آنلاین را میشناسید؟ می دانید دنیای بسیار روبه  رشد اینترنت چه سفره عظیمی از تبلیغات را برای شما پهن کرده و منتظر ورود کسب و کار شما به این دنیای زیباست؟من در این مطلب می خواهم آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ را به شما معرفی کنم که می تواند بهترین راهکارهای ممکن  در دنیای دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کند. اما قبل از آن که نوین مارکتینگ را با خدمات هیجان انگیزش به شما معرفی کنم باید کمی درباره دیجیتال مارکتینگ برای شما صحبت کنم. دیجیتال مارکتینگ چیست؟ پاسخ ساده به این پرسش این است که هر کاری که برای تبلیغات با استفاده از یک ابزار و رسانه دیجیتال انجام شود را میتوان دیجیتال مارکتینگ دانست. استفاده از اس ام اس های تبلیغاتی تا استفاده از علم نسبتا پیچیدهای مانند big data یا اَبَر داده ، همه و همه در قلمرو دیجیتال مارکتینگ جای میگیرد. این موضوع معرفی کردن تمام ابعاد دیجیتال مارکتینگ را سخت و پیچیده میکند زیرا همین الان که شما در حال خواندن این کلمات هستید، احتمالا در گوشه و کناری از دنیا کسی در حال ساخت و ابداع روشی جدید در دیجیتال مارکتینگ است. با این همه تغییر پس تکلیف چیست ما چه چیزی را باید بشناسیم؟  

لطفا در دیجیتال مارکتینگ سود را بشناسید

این که در کجای جهان چه روشی در دیجیتال مارکتینگ ابداع شده و شما آیا آن را به کار گرفته اید یا نه، چندان مهم نیست. مهم این است که با این روش شما چقدر سود میکنید. هدف از دیجیتال مارکتینگ این است که کسب و کار شما سود قابل ملاحظهای را به دست آورد. برای آنکه منظورم را به شما بهتر برسانم یک مثال میزنم. از قضای روزگار یک از اقوام دور شما فرض کنید عمو پدرتان، زبانم لال بعد از 120 سال به رحمت خدا می رود و شما تنها واراث این عموی پدرتان هستید که فقط چند بار تا به حال او را دیده اید. از ایشان یک مغازه در قرچک ورامین باقی مانده که سند شش دانگ آن به شما منتقل میشود مغازه در یک کوچه بن بست است و یک بقالی فکستنی در آن دایر می باشد. شما که صاحب یک مغازه لوکس خیابان بالا شهر هستید، در اولین فرصت به سراغ این مال باد آورده میروید. کرکره مغازه را بالا میدهید و در همان دقیقه اول یک حاج خانم چادر به سر میآید و میگوید پسرم مغازه ممد آقا را شما باز میکنید. شما هم از این سوال اندکی شگفت زده میشوید و یک پاسخ بله میگویید. چند دقیقه طول نمیکشد که چندین مشتری به سراغ شما میآید و چند خرت و پرت از شما میخرند و ساعتی بعد هم چند مشتری دیگر و تا آخر روز 4 میلیون تومان شما درآمد دارید که یک میلیون آن سود است. روزهای دیگر هم در مغازه قرچک همین است روزی 1 میلیون تومان سود دارد و خرج آن هم بسیار پایینتر از مغازه 200 متری بالا شهر است . علل درآمد بیش از 10 برابری مغازه دور افتاده اینجا موضوع بحثمان نیست. من یک سوال دارم شما کدام مغازه را برای کسب و کار انتخاب میکنید مغازهای که در پایین شهر درآمد خوب دارد یا مغازهای که در بالای شهر درآمد کم و سود پایین دارد. شاید بگویید مغازه بالا شهر آینده دارد اما شما الان به پول احتیاج دارید. مغازه بالا شهر به سرعت شما را به طرف ورشکستگی میبرد نظر من این است که مغازه بالا شهر را اجاره دهید، مثلا به یک بانک، و خود به قرچک بروید و آنجا را اداره کنید. این گونه هم آینده طلایی مغازه بالا شهر را، اگر وجود داشته باشد، از دست نداده اید و همینطور از درآمد مغازه پایین شهر جا نمانده اید. فقط یک مقدار رفت آمد به قرچک سخت است که به هر حال برای درآمد نسبتا خوبی که دارد میتواند تحمل کردنی باشد. بله سود روش دیجیتال مارکتینگ شما مهم است. این که چقدر قدیمی یا جدید باشد و یا اسامی آن چقدر دهن پر کن باشد چندان مهم نیست. برای همین شاید روشهایی که در ادامه این مقاله به شما معرفی می کنم را جای دیگری هم شنیده باشید اما مهم این است که این روشها از 1385 که نوین مارکتینگ کار خود را آغاز کرده برای تمام مشتریانش سود بسیار خوبی را دربرداشته است. این سه روش بسیار سود آور برای مشتریان نوین مارکتینگ عبارت اند از: •    تبلیغات در گوگل •    سئو ارگانیک •    شبکه های اجتماعی

تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

تبلیغات در گوگل یکی از پربازدهترین روشهای دیجیتال مارکتینگ است. شما با پرداخت مبلغی به ازای هر کلیک، که روی لینک سایت شما در گوگل انجام میشود، مبلغی را به گوگل میپردازید.مهم این است که تعداد نمایش لینک شما در گوگل برای شما هزینهای در پی ندارد. بلکه هر وقت بازدید کننده روی لینک شما کلیک کند شما مبلغی را پرداخت میکنید. اما برای این که یک حساب تبلیغات در گوگل داشته باشید چند مشکل بزرگ وجود دارد. در قدم اول مشکل این است که باید مبلغ را به ارزهای خارجی به گوگل پرداخت کند و نکته دوم هم این است که گوگل ادز ایران را تحریم کرده است. حتی اگر از سیستم هم معمول دور زدن این تحریمها استفاده کنید هم باز احتمال تعلیق شدن حساب شما بسیار بالا است. به این معنی که گوگل پول حساب شما را توقیف می کند و حتی پول را به شما پس نمیدهد. نوین مارکتینگ با تأسیس یک شرکت با نام آریو مارکتینگ در شرق آسیا راه بسیار مطمئنی را برای گریز از تحریمهای گوگل پدید آورده به گونهای که تقریبا هیچ یک از مشتریان ما تا به امروز دچار مشکل تعلیق حساب نشدهاند. شما با خیال راحت میتوانید به سایت نوین مارکتینگ مراجعه کنید و سفارش تبلیغات در گوگل بدهید. اگر نیاز داشتید که در این زمینه مشاوره بیشتری نیز دریافت کنید مشاوران دپارتمان تبلیغات در گوگل نوین مارکتینگ همیشه آمده پاسخگویی به شما هستید و در اسرع وقت شما را به صورت رایگان راهنمایی میکنند.

سئو ارگانیک

شاید تا الان با خود بگویید یعنی تمام کسانی که در خط اول گوگل لینک سایتشان نمایش داده میشود به گوگل پول دادهاند. ما میگوییم خیر؛ تنها کسانی که کنار لینکشان مستطیل کوچک سبزی با حروف AD یا تبلیغ نمایش داده می شود برای هر کلیک مبلغی را به گوگل پرداخت میکنند و وقتی که پول حسابشان هم تمام شد تبلیغات آنها از صفحه حذف میشود. اما اگر می خواهید برای طولانی مدت در صفحه 1 گوگل به سر ببرید راه آن تبلیغ به ازای هر کلیک نیست. بلکه شما باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.      
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *